Медийното джудже на „Величие“ Пело Кръстев се помисли за медиен великан

https://crimes.bg/vodeshha-tema/mediynoto-dzhudzhe-na-velichie-pelo-krastev-se-pomisli-za-medien-velikan-3/157352 Crimes.bg
Медийното джудже на „Величие“ Пело Кръстев се помисли за медиен великан

Кой си ти бе, Пело? От къде се взе и кой те излъга, че си журналист? Пело Кръстев, който се вихри из медийното пространство с нелепи тези и малоумни въпроси реши да разобличава ютюбърът Любо Жечев като „платен“.

Пело се появява в ефира през TV „Алфа“ на партия Атака и ментор му е Волен Сидеров. Това е една от малкото свободни медии в България, вярва си набеденият журналист, който понастоящем е покорил друг медиен връх TV „СКАТ“.

В откровен разговор с Любо Жечев – Пело захапва и друг ютюбър Цанов, заявявайки, че е ограбил Волен Сидеров и от ефира на Жечев го призова да върне част от парите на закъсалия с финансите бивш партиен лидер.

В интерес на истината TV „Алфа“ фалира трагично, а журналистите бяха оставени на самотек без заплати, дължими им за месеци. Така че да обявяваш журналистите за крадци е меко казано тъпо.

Да питаме Пело, защо не работи без заплата? За каузата? Но като си недорасъл пубер и нямаш семейство лесно се плюе по журналисти, чието ниво никога няма да стигне.

На протеста преди дни Пело обвинява Жечев, че е платен и се заканва да го разобличи. Вместо това обаче Жечев разобличава Пело, че е финансиран от фондации на Ивелин Михайлов и слугува на „Величие“.

„Твоята дума е многа тежка, защото ти си много честен репортер„, иронизира го Любо Жечев, след като Пело за пореден път се провали в аргументите си, че Жечев прави платена пропаганда на партии.

„Изброй доказателствата, че аз съм платен„, настоява ютюбърът, докато Пело се гъне в търсене на аргументи. Жечев извади доказателства, че собственик на фондацията, която финансира напереното петле Пело и именно лидерът на „Величие„. Пело взе да си гъне, а Жечев го закопа с въпроса: „Те можеш ли да четеш?“, показвайки му данните от Търговския регистър. Великан, подигра му се Жечев, гледайки как Пело Кръстев се мъчи да си оправдае лъжата, че е независим и неплатен. Пело захапа и Сашо Диков, като за него коментира: „Объркал се е“. В телевизия „Евроком“ работели скрити агитатори на „Възраждане“, според Кръстев. В крайна сметка той си призна, че би проявил пристрастност към „Величие“.

Не бягат от тези неща, обясни Пело.
Източник: news24sofia.eu
 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.