Два автомобила са се сблъскали днес около 13:00 часа на кръстовището на столичния булевард "България" и улица "Флора" в посока квартал "Бояна".
По първоначална информация единият автомобил е отнел предимство на другия. В колите са пътували мъже на 29 и 59 години, като в превозното средство с отнето предимство се е возила и 58-годишна жена.
Вследствие на удара автомобилът с по-възрастните пътници се е обърнал по таван, съобщава bgonair.bg.
Жената е пострадала с травма на врата, като няма опасност за живота ѝ, но е откарана в болница "Пирогов" за преглед и лечение.
На мястото на инцидента са пристигнали екипи на пожарната и Спешна помощ. Полицията изяснява точните причини и кой е виновен за катастрофата.
dnes.bg